DOLAR 27,4261 0.4%
EURO 29,0753 0.05%
ALTIN 1.634,34-0,48
BITCOIN %
İstanbul
21°

PARÇALI BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

YAPI SEKTÖRÜNÜN ÖDÜLLÜ, YENİLİKÇİ ÜRÜN VE PROJELERİNİN BULUŞTUĞU YAPI KATALOĞU MALZEME KİTABI 2022 YAYINDA!
  • Günün Manşeti
  • Gündem
  • YAPI SEKTÖRÜNÜN ÖDÜLLÜ, YENİLİKÇİ ÜRÜN VE PROJELERİNİN BULUŞTUĞU YAPI KATALOĞU MALZEME KİTABI 2022 YAYINDA!

YAPI SEKTÖRÜNÜN ÖDÜLLÜ, YENİLİKÇİ ÜRÜN VE PROJELERİNİN BULUŞTUĞU YAPI KATALOĞU MALZEME KİTABI 2022 YAYINDA!

ABONE OL
Mart 10, 2022 12:06
YAPI SEKTÖRÜNÜN ÖDÜLLÜ, YENİLİKÇİ ÜRÜN VE PROJELERİNİN BULUŞTUĞU YAPI KATALOĞU MALZEME KİTABI 2022 YAYINDA!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 

49 yıldır yapı sektöründe bir ürün vitrini, iletişim kanalı ve yapı malzemesi firmalarına sektörün kilit endüstri profesyonellerine erişim sağlama imkânı sunma misyonuyla varlığını her geçen gün güçlendiren Yapı Kataloğu, 2022 yılının ilk projesi olarak ikinci YAPI KATALOĞU MALZEME KİTABI’nı sektöre tanıtıyor.

 

Yapı sektörünün Oscar’ı Altın Çekül’ü, 2021 yılında “Altın Çekül Uluslararası Yapı Kataloğu Ödülleri” adıyla ikinci kez kendi çatısı altında düzenleyen, aynı yıl içerisinde hayata geçirdiği Malzeme Postası, Mimarlar Rehberi Seçki Bültenleri ve daha nice güçlü projeleri ile sektörde yer alan tüm aktörleri bir araya getirerek, sektörün iletişim ağı olma görevini üstlenen YAPI KATALOĞU, 2022 yılının ilk aylarında da yapı malzeme firmalarını ve mimarları, YAPI KATALOĞU MALZEME KİTABI 2022 aracılığıyla sektörle buluşturuyor.

 

Altın Çekül Uluslararası Yapı Kataloğu Ödülleri 2021 Kazananları Malzeme Kitabı’nda!

 

YAPI KATALOĞU MALZEME KİTABI’nda, ilk sayısında olduğu gibi, YAPI KATALOĞU çatısının altında düzenlenen “Altın Çekül Uluslararası Yapı Kataloğu Ödülleri 2021” kapsamında ödül almaya hak kazanan yapı ürünü ve sektörel pazarlama projelerine yer verildi. Dereceye giren firmalar ile kategori birincileri firmalarının yenilikçi, fonksiyonel ve sürdürülebilir ürünlerinin yer aldığı Malzeme Kitabı ile YAPI KATALOĞU sektörün farklı paydaşlarının arasında köprü olma görevini üstlendi.

 

Katılım sağlayan firmaların 3 ana kategoride değerlendirildiği ve ödül aldığı Altın Çekül Ödülleri sonucunda yapıda yenilikçi ürün, pazarlama ve fikir kategorilerinde ödül alan yapı malzemesi firmaları; ürünlerinin en detaylı açıklamalarıyla birlikte YAPI KATALOĞU MALZEME KİTABI’nda sektörün tüm aktörlerine 7 ana kategori altında ulaşıyor. Kitabın dizini bu kategorilerin aşağıdaki şekilde sıralanmasıyla oluşuyor:

 

  • Yapı Öncesi İşler
  • Kaba Yapı
  • İnce Yapı – Bitirme İşleri
  • Zemin – Duvar – Tavan
  • Mutfak – Banyo
  • Tesisat
  • Sektörel Pazarlama

 

YAPI KATALOĞU MALZEME KİTABI’nda 9 tanesi yapı ürünü ve 3 tanesi sektörel pazarlama projesi olmak üzere toplam 12 farklı ürün öne çıkıyor. Altın Çekül Ödülleri 2021’de ödül almaya hak kazanan bütün bu ürünlere dair her firma yetkilisinin iletmiş oldukları yorumlara da yer veriliyor.

 

Kitapta bulunan 9 yapı ürünü; görselleri ve ürüne dair detaylı açıklamalarıyla birlikte, bulundukları projelerin fotoğraflarıyla sunuluyor. Ayrıca her sayfada; ürünlerde kullanılan malzemelerin, ürünlerin öne çıkan özellikleri, uygulama alanları ve teknik özelliklerinin yer aldığı detaylı bir künye de yer alıyor.

 

Yapı Kataloğu Mimarlık Ödülleri 2021 Kazananları ve Katılımcı Projeleri Malzeme Kitabı’nda!

 

YAPI KATALOĞU MALZEME KİTABI’nda bu sene ayrıca; 2021 yılında 27.si gerçekleşen Altın Çekül Ödülleri kapsamında düzenlenen, mimar ve içmimarların da ödüllendirildiği; “Mimarın İlk Yapısı” Ödülü ve “Mimarlık Teşvik” Ödülü olarak iki farklı yarışmayı bünyesinde barındıran YAPI KATALOĞU MİMARLIK ÖDÜLLERİ’nde kazanan projelere ve katılımcı projelerine de yer verildi. Toplamda 9 farklı mimari projeye yer veren Malzeme Kitabı; sadece yapı ürünü değil, en başarılı inşa edilmiş yapıları ve tasarlanmış fikirleri de sektörle buluşturarak yine önemli bir adım attı.

 

İnteraktif bir kitap olması sebebiyle, Malzeme Kitabı’nın her ürün ve proje sayfasında ürünlere ait, daha detaylı bilgi, görsel, katalog, video, çizim vb. her türlü dosyaya erişilmesini sağlayan bir buton yer alıyor. Kitabı inceleyen her profesyonel bu butona tıklayarak ürünün YAPI KATALOĞU web sitesinde yer alan detaylı sayfasına yönlenerek, bu ürün hakkında her türlü bilgiyi edinebiliyor. Bununla birlikte, ürüne dair daha detaylı bilgi alınmak istenirse, her sayfada yer alan “bilgi alma” butonuna tıklayarak sektör profesyoneli her firmaya ve mimarlık ofisine özel “Detayı Bilgi Talep Formu”na ulaşıp, yetkili firma veya mimarlık ofisi ile YAPI KATALOĞU üzerinden hızlı bir şekilde iletişime geçebiliyor.

 

Yapı sektöründe iş birliklerini artırma adına 49 yıllık tecrübesiyle çalışan YAPI KATALOĞU, Malzeme Kitabı’yla profesyonellerin yeni yapı malzemeleriyle tanışması, tasarımcıların aradığı çözümleri bulabilmesi adına rehber niteliğindeki Malzeme Kitabı ile bir kez daha bir ilki gerçekleştiriyor! Mimar ve iç mimarlar başta olmak üzere sektör profesyonellerinin dijital erişimine açık olan Malzeme Kitabı aracılığıyla sektörün aktörlerini profesyonel zeminde birbirleriyle buluşturuyor.

 

Detaylı bilgi için:

[email protected]

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.